PORZĄDEK NABOŻEŃSTW W KOŚCIELE PARAFIALNYM

ŚW. ANTONIEGO Z PADWY W ZGONIU NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCY

 

SOBOTA 06.04.2024

17:00  Za ++ Jana i Zelmę Kret w r. śm., Arkadiusza Gehfeld, Krystynę Michalak, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

20:30  Nabożeństwo do MBNP i Apel Jasnogórski.

II NIEDZIELA WIELKANOCY - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 07.04.2024

7:00    Różaniec.

7:30    Za ++ Alfreda Kurpas, rodziców Wilhelma i Marię, Bronisławę i Wilhelma Myszor, Franciszka Jaszczyk, rodziców, Zofię i Pawła Jaszczyk, Franciszkę i Alberta Jaworski, Ewę Wojtynka, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30  Za ++ Marię Figura w r. śm., 2 synowe, 2 wnuków, zięcia, rodziców i rodzeństwo z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

16:00  Za ++ rodziców Helenę i Henryka Bonczek, ojca Rudolfa Nycz, szwagra Józefa Stanieczko, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Nycz, Chrapiec, Skrzypczyk, Henryka i Różę Chrapiec, Bolesława i Pelagię Palaszek, Stanisława Baczyński, Marię i Stanisława Sikora, dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK - UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO - 08.04.2024

18:00  Za ++ Marię i Maksymiliana Walasz, syna Jana, wnuków Kamila i Kazimierza, Marię, Franciszkę i Pawła Walasz, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

19:00  1. Za + Bronisławę Szromek w 30-ty dzień po śmierci.
2. Za + Wiktora Witosz w 30-ty dzień po śmierci.

WTOREK 09.04.2024

18:00  Za ++ Łucję Szrubarz, męża Jana, syna Wiktora, Jerzego Mura i dusze w czyśćcu cierpiące.

18:30  Nabożeństwo do św. Antoniego.

ŚRODA 10.04.2024

8:00    Za + Aleksandra Urbanek w r. śm., ++ z pokrewieństwa Szromek,Urbanek, Janasik, dusze w czyśćcu cierpiące.

8:30    Różaniec.

CZWARTEK 11.04.2024

17:00  Adoracja Najświętszego Sakramentu.

18:00  Za ++ Antoniego Szymura, zięcia Henryka, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK 12.04.2024

17:45  Koronka do Miłosierdzia Bożego.

18:00  Za ++ Mieczysława i Małgorzatę Świetlik, syna Tadeusza, córkę Alinę, rodziców, rodzeństwo, ++z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA 13.04.2024

17:00  Za ++ Henryka Porwoł w 3 r. śm., rodziców, teścia, szwagra, Klaudię Jaroni, dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA 14.04.2024

7:00    Różaniec.

7:30    Za ++ Reinholda Suchoń we wspomnienie urodzin, rodziców, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30  Za ++ Wilhelma, Marię, Antoniego Dyrda, Gertrudę i Melchiora Smolnik, ++ z pokrewieństwa Dyrda,Krzyżowski, Smolnik, Promny, Bronisławę Pytel i dusze w czyśćcu cierpiące.

16:00  Za ++ rodziców Anielę i Władysława Mrowiec, Marię, Zygfryda Starzyczny, dziadków, Kornelię Wawoczny, Adama i Benedykta Bańka, ++ z pokrewieństwa Starzyczny, Niesyto, Porwoł, Baron, Podbioł, dusze w czyśćcu cierpiące.